Liitumaks Põhja kompaniiga on Teil vaja:

1.  Täita Kaitseliiduga liitumise avaldus: Link blanketile: Sooviavaldus
2.  Perearsti tõend: Link blanketile: perearsti tõend 
3.  Digifoto. Nutitelefoniga foto tegemiseks vaata PPA juhist: Link juhisele 

KL liitumise avaldus täitke võimalusel digitaalselt ja digiallkirjastage ning saatke koos enda digifoto ja skaneeritud perearsti tõendiga pdf formaadis e-mailile liitumine at pohjakompanii.ee
Teile vastatakse 3 päeva jooksul. Vastuvõtmise otsustamiseks kutsutakse Teid Põhja kompanii juhatuse koosolekule, mis toimub 1x nädalas. 

Liitumiseks peab olema 2 soovitajat, üks neist Põhja kompaniist, kes on Kaitseliidu tegevliikmed olnud vähemalt viimased 12 kuud. 
Kui Teil pole Põhja kompanii kaitseliitlaste hulgast soovitajat, siis saatke dokumendid siiski teele. Juhatuse koosolekul antakse info, kuidas soovitajate teemas edasi liigutakse (korraldatakse kohtumine mõne allüksuse esindajaga, kes on kandidaati valmis enda koosseisu võtma jne.)


Kogu liitumise dokumentatsiooni on võimalik täita ka paberkandjal. Sel juhul saatke enda tutvustus e-kirjaga aadressile liitumine at pohjakompanii.ee ja Teiega võetakse ühendust 3 päeva jooksul. 
KL liikmemaks  

Kaitseliidu liikmetel tuleb tasuda liikmemaksu
Tegevliikmete aastamaksu summa on 12 EURi.
Toetajaliikmetel 24 EURi
Noorliikmed ja kooliõpilased on KL liikmemaksust vabastatud.
Makse andmed: 
•  Makse saaja: Kaitseliit
•  Arveldusarve number: EE461010022002422007
•  Viitenumber: 62020100122
•  Selgitus: "Liikmemaks ... aasta eest; 11TAL"
NB! "11TAL" ("11" on arv üksteist) tuleb kindlasti lisada makse selgitusele, vastasel juhul ei edastata raha Põhja kompaniile.

Liitu meiega